Technické vybavenie

Poskytujeme prenájom profesionálneho technického vybavenia pre vaše stavebné projekty. K dispozícii máme pracovné plošiny pre prácu vo výškach, výkonný minibager, vrtáky (300 a 200mm) či svahovaciu varechu na zemné práce.

Nájdete u nás aj vozidlo DAF s hákovým nosičom kontajnerov a hydraulickou rukou. Kontajner na DAF si môžete u nás tiež prenajímať.

Objavte výhody našich pracovných plošín, ktoré vám poskytujú optimálnu výšku a dosah pre vaše pracovné potreby.

V našej širokej ponuke nájdete pracovné plošiny IVECO DAILY 35S11Nissan Cabstar s výškou zdvihu od 14 m a bočným dosahom 6,7 m či Nissan Cabstar s výškou zdvihu až 21 m.

Celkovo vlastníme plošiny s týmito parametrami: 1x14m, 2x16m, 1x17m a 1x21m.

S našimi pracovnými plošinami získa váš projekt nový rozmer efektivity a bezpečnosti. Poskytnú vám spoľahlivosť a presnosť, ktoré potrebujete na dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Kde môžete využiť naše pracovné plošiny?

výškové práce
arboristika (rezanie a pílenie stromov)
inštalácia reklamných bannerov
hroty a zábrany proti holubom
čistenie fasád a striech
čistenie odkvapových žľabov
natieračské a maliarske práce
montáž vonkajšieho osvetlenia

V prípade, že disponujete svojim vlastným technickým vybavením, radi vám pomôžeme s pravidelným servisom a údržbou. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií.

Zoznámte sa s výkonným minibagrom SANY SY35U, ktorý predstavuje spojenie moderných technológií a efektivity. S týmto kompaktným a spoľahlivým zariadením od spoločnosti SANY získate vynikajúce prostriedky na zemné práce vo vašom projekte.

Minibager SANY SY35U má 3,8 tony a je navrhnutý tak, aby spĺňal najvyššie štandardy v oblasti výkonu a presnosti. S jeho inovatívnymi funkciami a robustnou konštrukciou môžete spoľahnúť na efektívne a bezproblémové vykonanie zemných prác vo vašom pracovnom prostredí.

V našej ponuke nájdete vozidlo značky DAF s hákovým nosičom kontajnerov a hydraulickou rukou, ktoré má impresívnu dĺžku 10,5 metrov a nosnosť až 1,6 ton.

Toto vozidlo je špičkovo vybavené a vhodné pre rôzne účely, od prepravy stavebných materiálov po zber odpadu či prepravu ťažších nákladov. Okrem toho, v rámci našej ponuky nájdete aj špeciálny kontajner, ktorý je možné prenajímať spolu s týmto vozidlom, čím získate komplexné riešenie pre vaše prepravné potreby.

Nech už potrebujete prepraviť veľké objemy materiálu alebo vybaviť odvoz odpadu, naše vozidlo DAF s kontajnerom je ideálnou voľbou.

Ďalšie služby

Máte záujem o prenájom?